Sparing z CKS Zbiersk

KOLEJNA GRA KONTROLNA ZA NAMI!

W niedzielne popołudnie na boisku we Władysławowie podejmowaliśmy zespół kaliskiej A-klasy, CKS Zbiersk. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. W początkowych fragmentach to Nasz zespół stwarzał większe zagrożenie pod bramką przeciwnika i jak mówi piłkarskie powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach, po dwóch sytuacjach sam na sam z Naszej strony, przytrafia Nam sie błąd w obronie i tracimy bramkę. Na 1:1 wyrównuje Jarosław Gorgolewski po strzale z rzutu karnego i takim rezultatem kończy się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej odsłonie bramkę zdobył już tylko zespoł ze Zbierska. Dosrodkowanie w pole karne z bocznego sektoru boiska okazało się ostrym strzałem w światło bramki, który zaskoczył naszego golkipera. W końcowych fragmentach meczu na boisku tworzyły się wieksze wolne przestrzenie, co sprawiło ze zarowno jeden jak i drugi zespół stworzył kilka groznych sytuacji, jednak bramki już nie padły.

Trener Welnicki mial dziś do dyspozycji 21 zawodników i w związku z kolejnym sprawdzianem, ktory czeka na Naszych zawodnikow już dzis, w poniedzialek 16 marca, w składzie podczas wczorajszego sparingu dochodziło do wielu zmian i rotacji.

Tulisia Tuliszków spotkanie rozpoczęła w następującym składzie: Mateusz Zajdel - Grzegorz Koniusz, Piotr Raszewski, Mikołaj Siepka - Kunicki Szymon, Kruczkowski Krystian, Gorgolewski Jarosław, Mikołajczyk Stanisław, Kutkowski Adam - Cieślak Jakub, Stolarek Adrian.

Druga połowa: Siepka Łukasz - Raszewski Zbigniew, Raszewski Artur, Raszewski Mateusz - Mijalski Andrzej, Hryniuk Damian, Kruczkowski Krystian, Mikołajczyk Stanisław, Gorgolewski Paweł - Cieślak Jakub i Patryk Janicki. W pozniejszych fragmentach pojawili się rownież Karol Czubiński i Maciej Dominiak.