Remis w kolejnym sparingu

Wynikiem 1-1 zakończył się trzeci sparing Tulisii z drużyną kaliskiej A-klasy CKS Zbiersk.

W niedzielnym meczu rozgrywanym przy ,,palącym" słońcu Nasza drużyna od początku próbowała narzucić swój styl gry, jednak po czasie do głosu doszli również gospodarze, kilkukrotnie atakując bramkę strzeżoną przez Łukasza Siepke, mimo kilku groźnych akcji, kibice nie zobaczyli bramek.

Tradycyjnie w drugiej części gry trener Przemysław Wełnicki dokonał kilku zmian, a także testował nowe warianty.

Druga połowa rozpoczęła się od lepszej gry CKS'u po kolejnym diagonalnym podaniu ze środka pola i dośrodkowaniu gospodarze wyszli na prowadzenie, lecz niedługo się z niego cieszyli, niecodzienną, wyrównującą bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył dla Lisów Mikołaj Siepka.

Mimo kolejnych prób żadna z drużyn nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Skład wyjściowy:
Łukasz Siepka - Artur Raszewski, Mateusz Raszewski, Piotr Raszewski, Tomasz Kunicki - Mikołaj Siepka, Jarosław Gorgolewski, Damian Hryniuk, Andrzej Musiałowski - Stanisław Mikołajczyk - Adrian Stolarek

Rezerwowi (którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie):
Andrzej Mijalski, Tomasz Pudliszewski, Szymon Łuczak, Maciej Laurenciak, Grzegorz Koniusz

Zdjęcie pochodzi z profilu CKS Zbiersk