Porażka w sparingu

W drugim meczu sparingowym w tym sezonie Lisy przegrały z Piastem Grodziec 1:3. Jedyną bramkę dla Tulisii zdobył mierzonym strzałem z rzutu wolnego Damian Nowak.

Wszystkie bramki w spotkaniu padły w pierwszej części spotkania,
w której gra toczyła się na wyrównanym poziomie, jednak zawodnicy przyjezdnych wykazali się zabójczą skutecznością i wykorzystali błędy indywidualne tuliszkowian.

Druga połowa meczu to delikatna przewaga gospodarzy, jednak nieudokumentowana żadną zdobyczą bramkową.
W końcówce meczu trener P. Wełnicki dał szansę zaprezentowania swoich umiejętności juniorom aspirującym do gry w pierwszym zespole

Zawodnikom nie pozostaje nic innego jak zabrać się do bardziej wytężonej pracy aby w kolejnych meczach zaprezentować się lepiej i wrócić do formy, gdyż już 23 sierpnia pierwszy oficjalny mecz w sezonie 2015/2016 w Pucharze Polski z LKS Fanclub Dąbroszyn.

Piastowi Grodziec, których dopingowała liczna grupa przyjezdnych kibiców, życzymy powodzenia w nadchodzącym, debiutanckim sezonie w rozgrywkach ligowych.

Skład wyjściowy:
Mateusz Szczap - Szymon Kunicki, Damian Brzęcki, Piotr Raszewski, Andrzej Musiałowski - Szymon Roszyk, Jarosław Gorgolewski, Damian Hryniuk, Mikołaj Siepka -Damian Nowak, Patryk Janicki

Rezerwowi (którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie): Łukasz Siepka (45'), Zbigniew Raszewski (45'), Mateusz Raszewski (45'), Adrian Kurzawa (75'), Tomasz Kunicki (75'), Szymon Łuczak (75'), Maciej Laurenciak (75'), Szymon Matuszak (75').