Juniorzy - 1:1 z LKS Ślesin u siebie

31 października o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Tuliszkowie zespół juniorów Tulisii podejmował rówieśników z LKS-u Ślesin. Drużyna prowadzona przez Stanisława Mikołajczyka napierała od początku spotkania. Gospodarze doszli do wielu dogodnych sytuacji, po akcjach oskrzydlających zespół Tulisii stwarzał duże zagrożenie w polu karnym rywali, jednak wielokrotnie brakowało szczęścia oraz skuteczności. Dopiero pod koniec pierwszej połowy silnym strzałem przy bliższym słupku bramki rywali wynik otworzył Tomasz Kunicki. Do szatni zespół gospodarzy schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie goście ze Ślesina po serii błędów w obronie Tulisii szybko odpowiedzieli bramką wyrównującą. Druga połowa była bardzo wyrównana, dominowała walka z obu stron. Obydwa zespoły stworzyły jeszcze po kilka sytuacji, jednak żadnej z drużyn nie udało się wyjść na prowadzenie. W konsekwencji mecz zakończył się wynikiem 1:1.