Nowy trener drużyny seniorów - Przemysław Wełnicki

Chcielibyśmy z wielką przyjemnością przedstawić Państwu nowego trenera drużyny seniorów MGKS Tulisia Tuliszków Pana Przemysława Wełnickiego (na zdjęciu w środku). Jest to osoba doskonale znana w sportowym środowisku Gminy Tuliszków, niegdyś związana również z naszym klubem jako trener grup młodzieżowych i zawodnik. Po przeprowadzonych rozmowach i analizach kandydatur podjęliśmy długo wyczekiwaną decyzję. Mamy nadzieję,że okaże się ona trafna a piłka seniorska w naszym mieście powróci na właściwe tory. Panu Trenerowi i Jego świeżo upieczonym podopiecznym życzymy owocnej współpracy i sukcesów. Trener Wełnicki w swoim debiucie już 1 stycznia 2015 roku poprowadzi zespół Tulisii Tuliszków w meczu noworocznym!

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd MGKS Tulisia Tuliszków