Zwycięstwo Trampkarzy w meczu z wiceliderem!

Trampkarze młodsi Tulisii na Stadionie w Tuliszkowie wygrali 1:0 swój pierwszy mecz ligowy z wiceliderem z Wrześni.

Młodzi piłkarze zrewanżowali się tym samym za przegrany mecz z rundy jesiennej oraz przegrany finał w turnieju halowym, który odbył się w lutym w Tuliszkowskiej Hali.
Bramkę dla Tulisii po pięknym prostopadłym podaniu z głębi pola Kacpra Bińka zdobył Adam Pacholski.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Adam Zamiatowski, Jakub Stachurski, Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Albert Jesiołkiewicz - Tobiasz Grześkiewicz, Cypirian Pawlicki, Kacper Biniek - Adam Pacholski, Adam Rykowski, Maciej Stasiak.
Na boisku zobaczyliśmy również: Macieja Zajdla, Kamila Szuszfalaka, Dawida Krukowskiego i Mikołaja Trochę.

Trener: Stanisław Mikołajczyk