Trampkarze - przegrana z Osiekiem Wielkim na wyjeździe

W sobotę 3 października o godzinie 16.00 w Osieku Małym odbył się mecz trampkarzy starszych prowadzonych przez trenera Stanisława Mikołajczyka z drużyną Osieka Wielkiego.

Mecz odbył się na bardzo nierównym boisku co utrudniało grę naszego zespołu. Z przebiegu meczu to nasza drużyna utrzymywała się dłużej przy piłce i stwarzała dogodne sytuację. Najlepsze sytuacje na strzelenie bramki mieli Adam Pacholski, Kuba Stachurski, Bartek Haładyn Oskar Bazela i Kacper Biniek, po których piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki przeciwników. W meczu nie obyło się też bez licznych fauli ze strony drużyny gospodarzy. Po jednej z nielicznych akcji niestety to drużyna gospodarzy zdobyła bramkę w 35 minucie meczu. Pomimo wielu ataków naszej drużyny oraz indywidualnych akcji poszczególnych zawodników Tulisia przegrała to spotkanie 1:0.

Skład: Maciej Wasela, Kamil Szuszfalak, Dawid Krukowski, Dawid Szewczyk, Adam Zamiatowski, Tobiasz Grześkiewicz, Norbert Szymankiewicz, Kacper Biniek, Kuba Stachurski, Adam Pacholski, Bartosz Haładyn.

W meczu zobaczyliśmy również:Macieja Zajdla, Oskara Bazelę, Mikołaja Trochę, Michała Wróbla i Macieja Czubińskiego.

Trener: Stanisław Mikołajczyk.