Trampkarze - nieudana inauguracja rundy wiosennej

W sobotę 16 kwietnia mecz inauguracyjny rundy wiosennej zagrali Trampkarze Starsi przeciwko drużynie Warty Kramsk. Od początku meczu nasi zawodnicy szanowali piłkę, starali się także grać spokojnie i rozsądnie. Stwarzane sytuacje nie przynosiły korzyści dla naszych zawodników. Dogodne sytuacje do strzelenia mieli Adam Pacholski, który minął kilku zawodników lecz strzał w światło bramki zasłonił jeden z obrońców, a także Kacper Wachowski, który został sfaulowany przed oddaniem strzału 1 na 1 z bramkarzem przed polem karnym. Po pierwszej połowie wynik był nie korzystny 2:0 dla drużyny z Kramska. Tulisia od gwizdka rozpoczynającego drugą połowę starała się grać pressingiem. Stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, ale niestety młodym piłkarzom tego dnia brakowało skuteczności i szczęścia. Po bardzo ładnej akcji w 65 minucie bramkę zdobył Czarek Drobenka ale sędzia niestety jej nie uznał. Pod koniec meczu z rzutu wolnego z bocznej strefy ładnym strzałem popisał się Adam Zamiatowski (KILER) lecz piłka trafiła w słupek. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny Warty Kramsk. .
SKŁAD: Maciej Zajdel, Adam Zamiatowski, Kacper Biniek, Jan Cholewiński, Dawid Krukowski, Tobiasz Grześkiewicz, Kamil Szuszfalak, Norbert Szymankiewicz, Cezary Drobenka, Adam Pacholski, Kacper Wachowski.
Na boisku zobaczyliśmy również: Mikołaja Trochę, Bartosza Haładyna, Dawida Szewczyka i Macieja Czubińskiego.
TRENER: Stanisław Mikołajczyk .