Trampkarze - 2:2 z Osiekiem wielkim.

W niedzielę 15 maja o godzinie 11:00 swój kolejny mecz rozegrali Trampkarze Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko Osiekowi Wielkiemu. Mecz od początku był prowadzony przez naszych zawodników z czego wynikło wiele akcji, lecz tylko Kacper Wachowski zdołał zdobyć bramkę, która otworzyła wynik meczu. Pomimo wysokiego pressingu i dużej przewagi w posiadaniu piłki naszych trampkarzy goscie zdołali wyrównać. Po pierwszej połowie wynik 1:1, zapowiadał ciekawą drugą część spotkania. W drugiej połowie bez zmian. Piłkę posiadali nasi trampkarze, mieli wiele sytuacji lecz ta jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki przeciwników. Drużyna gości zdołała przeprowadzić kilka sytuacji podbramkowych lecz wszystkie sytuacje wyjaśnił nasz bramkarz Adam Zamiatowski (KILER), który popisał się obroną strzału na długi słupek. Dalszy przebieg meczu to akcje drużyny naszych zawodników. Goście zdołali wyjść na prowadzenie w końcówce meczu, lecz nasi trampkarze nie załamali się i wyrównali w ostatniej minucie meczu, przepiękną bramkę zdobył Bartosz Haładyn. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.
SKŁAD:Adam Zamiatowski, Cezary Drobenka, Bartosz Kurzawiński, Kacper Biniek, Mikołaj Trocha, Kamil Szuszfalak, Tobiasz Grześkiewicz, Norbert Szymankiewicz, Bartosz Haładyn, Adam Pacholski, Kacper Wachowski.
TRENER: Stanisław Mikołajczyk.
KIEROWNIK DRUŻYNY: Marcin Krucki.