Przegrana tramparzy ze Spartą Konin

W sobotę o godz 11:00 na boisku w Tuliszkowie wybiegły drużyny trampkarza starszego Tulisii Tuliszków i Sparty Konin. Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany. Zarówno gospodarze jak i goście stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, ale to drużyna Sparty prowadziła po pierwszej połowie 2:0. Druga połowa to bramka kontaktowa Kacpra Bińka i kilka niewykorzystanych sytuacji naszego zespołu. Następnie po stałych fragmentach tracimy trzy bramki i przegrywamy mecz 5:1.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Szymon Pudzianowski, Dawid Szewczyk, Bartosz Kurzawiński, Norbert Szymankiewicz, Tobiasz Grześkiewicz, Jan Cholewiński, Dawid Krukowski, Kamil Szuszfalak, Kacper Biniek, Kacper Wachowski, Adam Pacholski,
Na boisku zobaczyliśmy również:Bartka Haładyna i Norberta Tomaszewskiego.