Seniorzy- Tulisia vs Wierzbinek 1:1

Po bardzo wyrównanym meczu z Górnikiem Wierzbinek remisujemy 1:1. Bramkę dla naszego zespołu około 85 minuty, po ciekawej, składnej akcji składającej się z kilku podań z pierwszej piłki i asysty Damiana Hryniuka, bramkę strzelił Kuba Cieślak. W 88 minucie zawodnik gości Krzysztof Kwiatkowski strzelił prawdopodobnie "bramkę życia" popisując się pięknym półwolejem z 20 metrów w okienko bramki.

Pierwsza połowa to dużo walki i wyrównana gra. Goście starali się po odbiorze długąpiłką uruchomiać skrzydła i szybko kontratakować. Lisy stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak bramkarz gości pokazał dużą klasę na lini bramkowej.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Zawodnicy z Wierzbinka około 55 minuty trafili w słupek. W 70 minucie w sytuacji sam na sam Mateusz Szcza[ uratował nas przed stratą bramki, interweniując na 15 metrze wślizgiem. My natomiast zagrażaliśmy strzałami z około 16 metrów i po stałych fragmentach, jednak za każdym razem bramkarz Górników spisywał się wyśmienicie.

Po dwóch latach spędzonych w A klasie , możemy śmiało stwierdzić ze było to jedno z ciekawszych spotkań, obie drużyny chciały grać w piłkę i wygrać mecz. Górnik postawił dzisiaj ciężkie warunki i potwierdził ze świetnie wszedł w rok 2017. My natomiast w 5 meczach na wiosnę zdobyliśmy 13 pkt. - to dobry wynik. Pracujemy dalej, żeby w czerwcu móc cieszyć się z powrotu do okręgówki.

Spokojnych świąt, spędzonych z rodziną życzą wszyscy zawodnicy, działacze i osoby związane z naszym klubem.