Seniorzy pewnie zwyciężają

W sobotę 6 czerwca o godzinie 17:00, w ogromnym upale, swój ostatni mecz przed własną publicznością rozgrywali seniorzy Tulisii Tuliszków.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Naszego zespołu udokumentowana dwubramkowym prowadzeniem do przerwy.
Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu Szymona Roszyka i strzale głową Adriana Stolarka. Druga natomiast to szybka wymiana podań Cieślak - Stolarek zakończona pewnym strzałem do bramki tego pierwszego.

Na drugą część spotkania wyszliśmy zbyt ospale i goście doskonale wykorzystając taki stan rzeczy strzelili bramkę kontaktową. W nasze poczynania wkradła się lekka nerwowość, jednak udało nam się strzelić trzecią bramkę, która pozwoliła w pełni kontrolować to spotkanie już do gwizdka końcowego.

Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach, przy ogromnym upale i ostro świecącym Słońcu, w związku z tym tempo gry nie mogło być oszałamiające.
Mimo słabszej gry z drugiej połowie odnosimy pewne zwyciestwo i nadal pozostajemy jedynym niepokonanym zespołem na wiosnę.
Za tydzień w ostatnim meczu tego sezony zmierzymy się w Pyzdrach z tamtejszą Wartą, w niedzielę o godzinie 16:00. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!