Porażka seniorów w okrojonym składzie

Tylko 14 zawodników, w tym 5 juniorów miał do dyspozycji trener Wełnicki w sobotnie południe podczas spotkania sparingowego z Termami Uniejów.
Mecz ten rozgrywany był na podgrzewanej murawie kompleksu im. Włodzimierza Smolarka i jest to chyba jedyny pozytyw sobotniej gry.

Przegrywamy to spotkanie 8:1 po jedynej bramce zdobytej przez Damiana Hryniuka. Na pewno fakt, że w spotkaniu tym wystąpiło tylko 9 seniorów, przy czym już po kwadransie gry dwóch z nich było zmuszonych opuścić boisko w związku z kontuzją, w pewnym stopniu może tłumaczyć niekorzystny rezultat spotkania.

Do przerwy mimo widocznej przewagi gospodarzy, po stracie bramek dopiero tuż przed zejściem do szatni, przegrywaliśmy 2:0.

Po rozegranym sparingu dzięki w współpracy z klubem MGLKS Termy mogliśmy skorzystać z kompleksu basenów i saun dostępnych w Uniejowie.

Skład Tulisii wyglądał następująco:

Mateusz Zajdel (Dawid Zajdel) - Szymon Łuczak, Jarosław Gorgolewski, Szymon Kunicki, Mateusz Raszewski ( Przemysław Wełnicki - w związku z kontuzją Mateusza) - Adrian Hryniuk (Filip Roszuk - w 15 minucie ), Szymon Turek, Damian Hryniuk, Patryk Janicki (Cyprian Batorski - w 15 minucie ), Szymon Roszyk (Mateusz Zajdel) - Adrian Stolarek