Pierwszy mecz seniorów w sezonie 2016/2017

W gorące niedzielne popołudnie piłkarze Tulisii rozegrali pierwszy mecz ligowy sezonu 2016/2017. Wyjazdowy mecz, rozgrywany w Malanowie z miejscowym Gromem zaczął się od zmasowanych ataków naszej drużyny. Od pierwszej minuty gra toczyła się na połowie przeciwnika. Mimo wielu doskonałych sytuacji bramkowych pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla lisów.

Drugą część nasi zawodnicy rozpoczęli ospale, przez pierwsze 10 minut do głosu dochodzili gospodarze, którym udało się oddać jeden groźny lecz niecelny strzał. Ta sytuacja zadziałała pozytywnie na zawodników Tulisii, którzy szybko reagując zdobyli dwie bramki. Przy wyniku 4:0 trener Przemysław Wełnicki dokonał czterech zmian. Rezerwowi zawodnicy wprowadzili sporo świeżości, w ostatnich 15 minutach spotkania lisy strzeliły kolejne 4 bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem 8:0.

Skład Tulisii :

Mateusz Szczap - Zbigniew Raszewski (Artur Raszewski), Jarosław Gorgolewski, Mateusz Raszewski, Szymon Kunicki (Piotr Raszewski) - Damian Nowak, Krystian Kruczkowski (Adrian Kurzawa), Damian Hryniuk (Mikołaj Siepka), Szymon Matuszak, Patryk Janicki - Kuba Cieślak

Pozostali rezerwowi:

Miłosz Oblizajek

Bramki : Kuba Cieślak 3x, Krystian Kruczkowski 1x, Szymok Kunicki 1x, Szymon Matuszak 1x, Mikołaj Siepka 1x, Patryk Janicki 1x

Już w środę o godzinie 17:30 mecz Pucharu Polski. Zapraszamy na Stadion W Tuliszkowie. Naszym rywalem będzie drużyna LKS Zjednoczeni Rychwał, która w tym sezonie nie przegrała jeszcze meczu w lidze okręgowej KOZPN.