Porażka Juniorów we Wrześni

Juniorzy Tulisii ulegli w meczu wyjazdowym we Wrześni liderowi rozgrywek 2:1.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany oby dwie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje. Pierwsza bramkę, w 4 minucie zdobyli gospodarze. Strzału nie spodziewał się nikt, dlatego nasi obrońcy oraz bramkarz nawet nie drgnęli. Kilka minut po pierwszej bramce gospodarze byli bliscy strzelaniu kolejnej, jednak 3 interwencje pod rząd naszego bramkarza uchroniły Nas przed stratą bramki. W 27 minucie Michał Operacz popisał się pięknym podaniem prostopadłym do Damiana Geperta, ten wrzucił piłkę po ziemi w pole karne i akcje na bramkę zamienił Szymon Matuszak.
Do przerwy mieliśmy więc wynik remisowy 1:1.

Druga połowa to większa dominacja gospodarzy około minuty 60 pięknym strzałem popisał się zawodnik gospodarzy i mieliśmy 2:1 dla Victorii. Takim właśnie wynikiem zakończyło się ten pojedynek. Jako, że zespół Victorii jest liderem rozgrywek, występ Naszych młodych zawodników należy ocenić bardzo wysoko. Mimo bardzo wąskiej kadry w tym meczu, chłopcy postawili poprzeczkę drużynie z Wrześni bardzo wysoko!

Tulisia Tuliszków wystąpiła w następującym składzie:

Dawid Zajdel - Przemek Szurdyga, Szymon Łuczak, Wiktor Bałdyka, RObert Czekalski - Damian Gepert, Miłosz Oblizajek (ktp.), Tomek Kunicki, Michał Operacz, Dominik PIaszczyk - Szymon Matuszak

Pozostali rezerwowi: Dominik Górski (Br.)

Trener: Mateusz Zajdel
Asystent Trenera: Jarosław Gorgolewski
Kierownik Druzyny: Adrian Hryniuk

Kolejny mecz Juniorów już we wtorek 26 maja o godzinie 17:30 na stadionie w Tuliszkowie!
Przeciwnikiem Tulisii będzie Sokół Kleczew. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!