Pierwszy mecz kontrolny juniorów.

W sobotę 11 marca swój pierwszy mecz kontrolny do rundy wiosennej rozegrali Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków przeciwko drużynie LKS Ślesin. Mecz początkowo przebiegał pod dyktando niedokładnych podań lecz z upływem minut zaznaczały się składne akcje zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Spotkanie po bramkach Roberta Czekalskiego, Wiktora Bałdyki i Szymona Turka zakończyło się remisem 3:3.

Skład Tulisii: Dominik Górski (Maciej Wasela), Wiktor Bałdyka (Adam Zamiatowski), Szymon Łuczak (Szymon Turek), Damian Gepert, Przemysław Szurdyga, Norbert Szymankiewicz, Robert Czekalski, Kacper Wachowski (Kamil Patrzykąt), Adam Pacholski (Kamil Gibasiewicz), Tomasz Zając (Cyprian Batorski), Seweryn Rykowski (Filip Roszuk).

Trener: Stanisław Mikołajczyk.