Juniorzy - "strzelanina" w ostatnim meczu rundy jesiennej

W niedziele 22 listopada na stadionie w Tuliszkowie odbył się ostatni mecz rundy jesiennej juniorów starszych Tulisii Tuliszków. Naszym rywalem była drużyna zajmująca 2 miejsce „Polonus” Kazimierz Biskupi. Mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy - 8:0. Cały mecz to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Wysoka wygrana cieszy tym bardziej, ponieważ tą wygraną juniorzy Tulisii awansowali na 2 miejsce w tabeli.

Tulisia wystąpiła w następującym składzie: Dominik Górski (Dawid Zajdel), - Przemysław Szurdyga (Cyprian Batorski), Tomasz Pudliszewski, Maciej Laurenciak (kpt), Dominik Ast - Tomasz Kunicki (Kamil Gibasiewicz), Miłosz Oblizajek, Szymon Turek (Michał Operacz), Robert Czekalski (Seweryn Rykowski) - Patryk Sowiński (Damian Gepert), - Szymon Matuszak.

Tulisia Tuliszków - Polonus Kazimierz Biskupi 8:0

Bramki: Szymon Matuszak 3x, Tomasz Kunicki 2x, Miłosz Oblizajek, Robert Czekalski, Szymon Turek,

Trener: Stanisław Mikołajczyk.