Juniorzy przegrywają w Kazimierzu.

W sobotę 22 kwietnia nasi juniorzy na stadionie w Kazimierzu Biskupi rozegrali drugi mecz mistrzowski. Niestety mecz kończy się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Drużynę należy tutaj pochwalić za charakter i walkę do ostatniej minuty tym bardziej, że od 55 minuty spotkania po czerwonej kartce graliśmy o jednego zawodnika mniej. W 75 minucie po indywidualnej akcji bramkę dla Tulisii zdobył Adam Pacholski.

Skład Tulisii: Dawid Zajdel (Maciej Wasela), Przemysław Szurdyga, Szymon Łuczak, Damian Gepert, Wiktor Bałdyka, Norbert Szymankiewicz (Szymon Turek), Kamil Gibasiewicz (Jasiu Cholewiński), Adam Pacholski (Adam Zamiatowski), Filip Roszuk, Cyprian Batorski (Tomasz Zając), Seweryn Rykowski ( Tobiasz Grześkiewicz).

Trener: Stanisław Mikołajczyk. Kierownik: Damian Kotarski.