Juniorzy - Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo!

W niedziele odbył się pierwszy mecz juniorów w lidze, który zakończył się wynikiem 2:1 dla Tulisii. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, po podaniu Patryka Sowińskiego i błędzie obrońców gości w sytuacji sam na sam znalazł się Szymon Matuszak, który posłał piłkę w dolny róg bramki i mieliśmy 1:0.
W drugiej połowie gra przestała się układać. Tuliszkowianie zaczęli grać ospale i niestety goście wykorzystali to, po złym wybiciu naszego bramkarza, zawodnicy przyjezdnych wyrównali . Po bramce gości, mecz stał się bardzo wyrównany i mogliśmy oglądać akcje z obydwóch stron boiska. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył debiutujący w oficjalnym meczu w drużynie Lisów - Szymon Turek, który popisał sie idealnym strzałem zza pola , warto dodać, że strzelec bramki chwilę wcześniej pojawił sie na boisku. Goście mieli okazję doprowadzić do remisu w doliczonym czasie gry, jednak nasz bramkarz popisał się efektowną paradą i wybił piłkę zmierzająca w okienko bramki.
Mamy również złą wiadomość, Michał Operacz doznał w meczu poważnej kontuzji, pęknięcia kości udowej. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i gry.
Trzymaj się Michał jesteśmy z Tobą!

Tulisia wystąpiła w następującym składzie :
Dawid Zajdel - Szymon Łuczak, Tomasz Pudliszewski, Maciej Laurenciak, Dominik Ast - Tomasz Kunicki (Wiktor Bałdyka), Miłosz Oblizajek (Szymon Turek), Michał Operacz (Damian Gepert),Cyprian Batorski (Seweryn Rykowski) - Patryk Sowiński - Szymon Matuszak.

Pozostali rezerwowi: Dominik Górski

Tulisa Tuliszków 2:1 GKS Sompolno

Bramki: Szymon Matuszak (asysta: Patryk Sowiński) Szymon Turek (asysta: Szymon Matuszak)