Juniorzy mecz na szczycie w Grzegorzewie

W sobotę 27 maja w Grzegorzewie w meczu na szczycie juniorzy starsi Tulisii Tuliszków niestety przegrywają 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Miłosz Oblizajek. Podsumowując mecz to zespół z Tuliszkowa wypracował sobie więcej okazji podbramkowych, dominował przez większość meczu ale niestety naszym zawodnikom brakowało w tym dniu piłkarskiego szczęścia. Drużynę należy pochwalić za walkę i dobrą grę do ostatnie minuty meczu.

Bramka dla Tulisii: Miłosz Oblizajek 35 min.

Skład Tulisii: Dominik Górski (Maciej Wasela), Przemysław Szurdyga, Szymon Łuczak, Damian Gepert, Wiktor Bałdyka,(Adam Zamiatowski), Norbert Szymankiewicz (Tobiasz Grześkiewicz), Robert Czekalski, Tomasz Zając (Kacper Wachowski), Miłosz Oblizajek (Cyprian Batorski), Adam Pacholski (Filip Roszuk), Kamil Gibasiewicz (Bartosz Haładyn).

Trener: Stanisław Mikołajczyk. Kierownik: Damian Kotarski.