Zwycięstwo juniorów w Uniejowie.

W czwartek 23 marca mecz kontrolny na sztucznym wymiarowym boisku w Uniejowie rozegrali nasi juniorzy przeciwko drużynie Termy Uniejów. Po bardzo ciekawym i wyrównany spotkaniu, po bramkach Roberta Czekalskiego, Seweryna Rykowskiego i Tobiasza Grześkiewicza mecz zakończył się zwycięstwem naszych zawodników 3:2.

Po meczu nasi juniorzy mogli poczuć się jak zawodowi piłkarze korzystając z odnowy biologicznej w Termach Uniejów.

Skład Tulisii: Dominik Górski (Maciej Wasela, Maciej Zajdel), Przemysław Szurdyga (Adam Zamiatowski) Szymon Łuczak, Damian Gepert, (Kacper Wachowski), Wiktor Bałdyka (Jasiu Cholewiński), Robert Czekalski (Tobiasz Grześkiewicz), Norbert Szymankiewicz (Tomasz Kunicki), Adam Pacholski (Kamil Patrzykąt), Tomasz Zając (Filip Roszuk), Seweryn Rykowski (Cyprian Batorski), Michał Operacz ( Bartosz Haładyn).

Trener: Stanisław Mikołajczyk.