Zwycięski sparing seniorów

W niedzielę 21 lutego na boisku w Petrykach, Tulisia zmierzyła się z CKS Zbiersk, zespołem kaliskiej klasy A. Trudne warunki atmosferyczne (silny wiatr) i bardzo zły stan boiska sprawiły, że nie było to atrakcyjne dla oka widowisko. Biorąc pod uwagę nieobecność kilku podstawowych zawodników naszej drużyny cieszy zaangażowanie i pewne zwycięstwo 1:4.

Bramki dla Tulisii strzelali w pierwszej połowie Adrian Stolarek, Piotr Raszewski oraz Szymon Kunicki, po przerwie CKS Zbiersk zdobył bramkę, lecz w końcówce meczu rywali dobił A. Stolarek notując tym samym drugie trafienie.
Warto również odnotować, że przy stanie 1:3 rzut karny obronił dobrze spisujący się w tym meczu Mateusz Szczap.