Wygrana Trampkarzy w Wilczynie

W niedziele o godzinie 11.00 na boisko w Wilczynie wybiegli piłkarze Tulisii Tuliszków i Wilków Wilczyn. Mecz od początku był zacięty lecz po 10 minutach gra naszej drużyny zaczęła się rozkręcać, która stworzyła kilka dogodnych sytuacji. Niestety naszym zawodnikom brakowało skuteczności. Pierwsza bramka padła w 25 minucie, po dokładnym prostopadłym podaniu Adama Pacholskiego bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył Adam Rykowski. Chwile przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę po pięknej akcji wynik podwyższył Adam Pacholski. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę ponownie widoczna była przewaga Tulisii. Po kilku akcjach wynik w 45 minucie po asyscie Macieja Stasiaka podwyższył Kacper Biniek. W 55 minucie po błędzie naszej obrany gospodarze strzelają bramkę kontaktową i mamy 3:1. W 60 minucie został podyktowany kontrowersyjny rzut karny dla drużyny z Wilczyna, który pewnie został zamieniony na bramkę. Tuż przed końcem spotkania Adam Pacholski po indywidualnej akcji strzela swoją drugą bramkę, pieczętując tym samym zwycięstwo swojego zespołu. Mecz zakończył sie zwycięstwem 4:2 dla zespołu z Tuliszkowa.

Drużyna wystąpiła w następującym składzie :Maciek Zajdel, Bartosz Kurzwiński, Jakub Stachurski, Dawid Krukowski, Kacper Wachowski,Kamil Szuszfalak, Kacper Biniek, Adam Rykowski, Adam Pacholski,Mateusz Gębicki i Maciej Stasiak.
Na boisku zobaczyliśmy rówież : Adama Zamiatowskiego, Mikołaja Trochę, Tobiasza Grześkiewicza, Oskara Bazelę i Norberta Tomaszewskiego.

Trener: Stanisław Mikołajczyk.