Tulisia Tuliszków 2:1 Strażak Licheń - sparing

Tulisia Tuliszków 2:1 Strażak Licheń - sparing

W kolejnym meczu sparingowym, naszym piłkarzom przyszło zmierzyć się ze zwycięzcą ligi okręgowej poprzedniego sezonu. Mecz ten odbył się w gorące niedzielne południe. Wygraliśmy po bramkach Kuby Cieślaka oraz Stanisława Mikołajczyka. Zespół z Lichenia strzelił tylko jedną bramkę po strzale z dystansu Krystiana Andrzejczaka, który chwile wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład Tulisii:

Dawid Zajdel - Szymon Kunicki, Piotr Raszewski, Jarosław Gorgolewski, Mateusz Raszewski - Mikołaj Nowakowski, Krystian Kruczkowski, Patryk Janicki, Damian Nowak, Stanisław Mikołajczyk - Kuba Cieślak.

Rezerwowi:

Mikołaj Siepka, Cyrian Batorski.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • zarząd napisał
    Ktoś kto wypowiada się w ten sposób nie ma prawa pisać "nasz klub", tylko co najwyżej moje ruszone ego :) sparing z Dobrowem był zaplanowany i odbył się w Tuliszkowie, był to pierwszy sparing w okresie wakacyjnym i stąd kłopoty kadrowe i przegrana (jednak mimo wszystko został rozegrany). Każdy kolejny sparing odbył się według planu i zakończył zwycięstwem Tulisii ( chociaż wyniki sparingów to raczej rzecz drugorzędna). Co do sędziowania to finanse klubów lig okręgowych w większości nie pozwalają na komfort zatrudnienia sędziego w meczu sparingowym stąd przeważnie sędziuje osoba z klubu, który jest gospodarzem. Tak jest w Tuliszkowie i 90 % innych klubów zrzeszonych w OZPN Konin. Pozdrawiam pana prowokatora....Tylko Tulisia!!!!

  • Byłem widzialem napisał
    A czemu nie nspiszcie ze nie pojechaliscie na sparing do Dobrowa...no co na zbiórkę nas przyszło 8...? Mecz zLicheniem miał być pierwotnie w sobotę ale na sobotę Byśmy nie mieli ludzi...i kolejny sparing byłby nie rozegrany..wczorajszy sparing,bez sędziego tylko nasz zawodnik sedziuje...coś czuje że nasz klub schodzi na psy(lisy)...do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości