Tulisia Tuliszków 2:1 Strażak Licheń - sparing

W kolejnym meczu sparingowym, naszym piłkarzom przyszło zmierzyć się ze zwycięzcą ligi okręgowej poprzedniego sezonu. Mecz ten odbył się w gorące niedzielne południe. Wygraliśmy po bramkach Kuby Cieślaka oraz Stanisława Mikołajczyka. Zespół z Lichenia strzelił tylko jedną bramkę po strzale z dystansu Krystiana Andrzejczaka, który chwile wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład Tulisii:

Dawid Zajdel - Szymon Kunicki, Piotr Raszewski, Jarosław Gorgolewski, Mateusz Raszewski - Mikołaj Nowakowski, Krystian Kruczkowski, Patryk Janicki, Damian Nowak, Stanisław Mikołajczyk - Kuba Cieślak.

Rezerwowi:

Mikołaj Siepka, Cyrian Batorski.