Tulisia powitała Nowy Rok na boisku !

W sobotę 2 stycznia o godzinie 14:00 zespoły seniorów oraz juniorów Tulisii rozegrały symboliczne spotkanie w ramach Piłkarskiego Powitania Nowego Roku.

W meczu tym wzięło udział ponad 30 zawodników, w tym również trenerzy pracujący w naszym klubie. Na boisku zmagania toczyły się w dwóch zespołach po 12 zawodników. Minimalnie lepsi, zwyciężając 4:3 okazali się juniorzy Tulisii wzmocnieni kilkoma zawodnikami seniorów.

Symboliczne, bo pierwsze trafienie w Nowym Roku padło łupem Mikołaja Siepki. Drugą bramkę efektownym lobem zdobył Maciej Pieszak. Juniorzy wyrównali bo dwóch trafieniach, których autorem był Szymon Turek.
W drugiej połowie na prowadzenie seniorów wyprowadził Mikołaj Nowakowski, jednak w końcówce bramka samobójcza i świetny strzał Tomka Kunickiego dały zwycięstwo zespołowi juniorów.

Inauguracja rozgrywek wiosennych A klasy dopiero w kwietniu, a więc do treningów nasze zespoły powrócą pod koniec stycznia. Dokładny harmonogram pracy w zimowym okresie przygotowawczym przedstawimy wkrótce.