Trampkarz młodszy sparing z MKS "Tur 1921" Turek

Trampkarz młodszy sparing z  MKS "Tur 1921" Turek

19 lutego trampkarze młodsi Tulisii Tuliszków w Hali Sportowo -Widowiskowej rozegrali kolejny mecz sparingowy z młodzikiem starszym MKS "Tur 1921" Turek. Po wcześniejszych wyrównanych meczach tym razem spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 11:4 dla drużyny z Tuliszkowa.

Skład Tulisii: Bartosz Dominiak, Norbert Szymankiewicz, Kacper Biniek, Adam Pacholski, Cyprian Pawlicki, Albert Jesiołkiewicz, Adam Rykowski, Piotr Drewniacki, Dawd Szewczyk i Maciej Czubiński.

Bramki: Adam Pacholski 6, Dawid Szewczyk 2, Kacper Biniek 1, Adam Rykowski 1, Piotr Drewniacki 1.

Trener: Stanisław Mikołajczyk.

Był to ostatni mecz kontrolny trampkarzy przed turniejem o puchar Burmistrza GiM Tuliszków, który odbędzie się w sobotę 28-02-15r od godziny 9:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!