Sparing z ZKS Zagórów

Wynikiem 2 : 1 dla zespołu Tulisii zakończył się kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym.

Prowadzenie po strzale z rzutu karnego Łukasza Michalaka objęli goście. Na 1 : 1 po asyście Adriana Stolarka, bramkę strzelił Jakub Cieślak. Kilka minut później doskonałej sytuacji na objęcie prowadzenia nie wykorzystał zespół ZKS, bramkarz Tulisii Mateusz Zajdel obronił rzut karny. Bramka na 2 : 1 padła po złym podaniu obrońcy gości do bramkarza (cały mecz w bramce gości rozegrał gościnne nasz zawodnik Łukasz Siepka).
Mecz rozgrywany w trudnych warunkach - na zmrożonym i zaśnieżonym boisku - mógł się podobać. Nie zabrakło walki, zaangażowania. Akcje skrzydłami zespołu gości stwarzały duże zagrożenie pod bramką Tulisii. Były momenty większej przewagi zespołu ZKS, jednak Tulisia również potrafiła przytrzymać piłkę wymieniając kilka podań i wyprowadzając przy tym groźne kontry.

Tulisia Tuliszków wystąpiła w następującym składzie:

Mateusz Zajdel - Artur Raszewski, Piotr Raszewski, Mateusz Raszewski - Arkadiusz Brzęcki, Szymon Kunicki, Adrian Stolarek, Szymon Roszyk, Mikołaj Siepka - Jakub Cieślak, Patryk Janicki. Na boisku widzieliśmy równiez Andrzeja Mijalskiego i Łukasza Siepkę w bramce gości.

Praca oraz inne obowiązki zawodowe uniemożliwiły udział wielu zawodnikom w dzisiejszym meczu.