Sparing z SRW Łuczywno

Wynikiem 3:2 zakończył się kolejny mecz kontrolny seniorów. Zwycięstwo przyszło naszym zawodnikom w wielkich trudach. Duże natężenia turniejów halowych ostatnich dni w których czynny udział brała duża grupa naszych zawodników było widoczne podczas dzisiejszego meczu. Brakowało gry bez piłki, dokładności i cierpliwości przy wyprowadzaniu futbolówki z własnej połowy. Proste straty stwarzały duże zagrożenie pod naszą bramką. W oczy rzucało się duże przemęczenie zawodników...
Po zamieszaniu w polu karnym bramkę na 1:0 zdobył Jarosław Gorgolewski. Na 1:1 strzałem głową wynik spotkania wyrównał zawodnik z Łuczywna. Gol na 2:1 padł po rzucie karnym. Jarosław Gorgolewski został pocięty w polu karnym i sam został skutecznym egzekutorem rzutu karnego. Tuż przed przerwą wyrównali zawodnicy z Łuczywna.
W drugiej połowie zobaczyliśmy już tylko jedną bramkę, której autorem był Jakub Cieślak i dzięki temu Tulisia zwyciężyła 3 : 2. Po wysokich zwycięstwach a przede wszystkim po dobrej grze w poprzednich grach kontrolnych, zawodnikom Tulisii przytrafił się gorszy występ, na który na pewno wpływ miało duże przemęczenie.

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie:

Mateusz Zajdel - Adama Kutkowski, Mateusz Raszewski, Szymon Kunicki - Karol Czubinski, Jarosław Gorgolewski, Krystian Kruczkowski, Stanisław Mikołajczyk, Paweł Gorgolewski - Jakub Cieślak, Adrian Stolarek.

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Łukasz Siepka w bramce, Adrian Kurzawa, Damian Brzęcki oraz juniorzy Szymon Matuszak i Szymon Łuczak.