Piłkarskie powitanie Nowego Roku w Tuliszkowie !

Punktualnie o godzinie 14:00 uderzeniem piłki przez Pana Burmistrza Grzegorza Ciesielskiego oraz malutkiego Kubusia Kutkowskiego równo z pierwszym gwizdkiem Pana Andrzeja Wojtkowiaka w tuliszkowskiej hali rozpoczął się noworoczny mecz piłkarski. W spotkaniu tym zmierzyły się 2 zespoły: Tulisii Tuliszków z debiutującym na ławce trenerskiej Przemysławem Wełnickim, oraz Przyjaciele i Byli Zawodnicy Tulisii prowadzeni przez wieloletniego trenera pracującego w Naszym klubie – Pana Mirosława Bulińskiego. Szaleństwo nocy sylwestrowej nie odstraszyło chętnych do gry zawodników. Na parkiecie zmierzyło się w sumie aż 45 piłkarzy, których dopingowała licznie zgromadzona publiczność.
Na początku spotkania nie mogło zabraknąć oczywiście noworocznego toastu, życzeń oraz wspólnych fotografii. Rywalizacja czysto piłkarska przebiegała w przyjaznej, sportowej atmosferze. Kibiców mogła zadowolić ogromna ilość ciekawych sytuacji podbramkowych oraz widowiskowych zagrań. Mecz zakończył się wynikiem 26 : 23 dla podopiecznych trenera Wełnickiego.
Spotkanie pod hasłem PIŁKARSKIE POWITANIE NOWEGO ROKU W TULISZKOWIE zakończył wspólny posiłek dla wszystkich zawodników oraz przyjaciół klubu. Dziękujemy wszystkim za stworzenie świetnej atmosfery zarówno w trakcie jak i po meczu. Oby ten 2015 był rokiem pełnym sukcesów zarówno na płaszczyźnie sportowej jak i organizacyjnej, a wszystkie poniesione porażki były motywacją do bardziej wytężonej pracy zarówno dla zawodników jak i całego zarządu klubu!
Jednego możemy być pewni, SPOTYKAMY SIĘ ZA ROK na kolejnym PIŁKARSKIM POWIATNIU NOWEGO ROKU!

Ogromne podziękowania składamy właścicielom Restauracji Meteora w Tuliszkowie, oraz Strażakom z OSP Wróblina, którzy zapewnili zaproszonym gościom ciepły poczęstunek. Firmie Eye-Designe Druk Wielkoformatowy dziekujemy natomiast za wykonane plakaty informacyjne oraz baner.