Pierwszy sparing juniorów

W sobotę 6 sierpnia swój pierwszy mecz kontrolny rozegrali Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków prowadzeni przez trenera Stanisława Mikołajczyka przeciwko Piast Grodziec. Mecz przebiegał pomyśli naszych juniorów i to oni szybko zdobyli pierwszą bramkę. Mecz zakończył się 2 do 1 dla naszych Juniorów. Bramkę dla Tulisii w sytuacji 1x1 z bramkarzem zdobył Adam Pacholski i Przemek Szurdyga, który strzałem z 25 metrów posłał piłkę w samo okienko bramki.

SKŁAD: Dawid Zajdel (Dominik Górski) (Maciej Wasela), Przemek Szurdyga (Adam Zamiatowski), Damian Gepert, Szymon Łuczak, Jan Cholewiński ( Dawid Krukowski), Kamil Gibasiewicz (Kamil Szuszfalak), Norbert Szymankiewicz (Cezary Drobenka), Seweryn Rykowski (Mikołaj Trocha), Adam Pacholski, Cyprian Batorski, Michał Operacz
Trener:Stanisław Mikołajczyk