Pierwsze 3 punkty juniorów na trudnym terenie w Sompolnie!

Pierwszy mecz juniorów starszych na wiosnę i pierwsze 3 punkty na trudnym terenie w Sompolnie!

Pierwsza połowa to większość okazji ze srony Tulisii po wielokrotnym ataku bramki gospodarzy po okazjach Macieja Laurenciaka po rzucie rożnym kiedy po jego główce bramkarz wyłapał piłke i Szymona Turka po łądnym strzale za pola karnego jednak bramkarz popisał
się jeszcze lepszą ingerencją. W końcu na listę strzelców po pięknym strzale z 25 metrów wpisał się Patryk Sowiński. Jednak gospodarze rówznież mieli szanse najgrożniejszą akcją kiedy to centro strzałem piłkarz Sompolna chciał pokonać Dawida Zajdla lobem jednak ten piękną interwencją przeniósł piłkę nad poprzeczką. Pierwsza połowa zakończyłą sie wynikiem 1:0.
W drugiej połowie niedługo po rozpoczęciu piłkarze gospodarzy
mieli pod rząd aż 4 rzuty rożne, każdy przyniosił dogodną sytuacje jednak Dominik Górski wprowadzony w drugiej połowie nie dał się pokonać broniąc strzały gospodarzy. Kilka minut póżniej mógł na listę strzelców wpisać sie po raz drugi Patryk Sowiński po podaniu Szymona Turka znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak ten wybronił jego strzał. I tym samym wynikiem kończymy mecz.

Skład:Dawid Zajdel(Dominik Górski)-Przemek Szurdyga,Tomasz Pudliszewski,Maciej Laurenciak(c),Szymon Łuczak - Seweryn Rykowski(Damian Gepert),Szymon Turek, Miłosz Oblizajek, Robert Czekalski (Filip Roszuk), Patryk Sowiński (Michał Operacz) - Szymon Matuszak (Cyprian Batorski)

Rezerwowi: Wiktor Bałdyka, Adam Kozłowski.
 GKS Sompolno - Tulisia Tuliszków 1:0
 Bramki: Patryk Sowiński

Trener: Stanisław Mikołajczyk.