Pierwsza porażka młodzika

W sobotę 6 maja czwarty mecz mistrzowski rozegrali chłopcy młodzika starszego Tulisii Tuliszków. Tym razem młodzi piłkarze zmierzyli się na wyjeździe w Wartą Dobrów. Przez większość spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, stwarzalismy dużo sytuacji podbramkowym ale niestety w tym dniu brakowało skuteczności naszym zawodnikom. 10 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego tracimy bramkę z rzutu wolnego a następnie trzy koleje bramki i przegrywamy pierwszy mecz w tej rundzie 4:0.

Skład zespołu: Mateusz Łuczak (Jakub Dominiak), Kacper Błaszczyk (Mateusz Gronostaj), Konrad Adamek, Łukasz Kasprzak (Filip Stodolny), Michał Szymankiewicz, Paweł Derenowski (Kacper Intrys), Wiktor Pokrant (Patryk Raszewski), Bartosz Pawlak (Adam Czubiński), Adrian Michalski (Eryk Żabierek).

Trener: Stanisław Mikołajczyk.

Kierownik: Damian Kotarski.