Pechowa przegrana Juniorów w Wilczynie

Porażką 3:2 zakończył się wyjazd Juniorów Tulisii do Wilczyna.

W pierwszej połowie mecz wyrównany, oby dwie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych szans na zdobycie bramki. Gospodarze starali się wykorzystać fakt, iż w pierwszej połowie grali z wiatrem. Mimo kilku ciekawych, rozegranych z pomysłem i zgodnych z pewnymi trenowanymi schematami akcji przez Nasz zespół, to gospodarze schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa to większa dominacja drużyny Tulisii szczególnie w początkowych fragmentach tej części. Po dobrym wznowieniu gry przez Dawida Zajdla i Faulu na Michale Operaczu kapitan naszego zespołu Miłosz Oblizajek wykonał pewnie jedenastkę co dało nam nadzieje na wygranie tego meczu. Po kilku minutach ładną bramką w sytuacji sam na sam zdobył Michał Operacz lobując bramkarza gospodarzy. Przy wyniku 2:2 każdy z zespołów chciał zmienić los meczu. Niestety po czerwonej kartce dla kapitana naszej drużyny, grając w osłabieniu w ostatnich minutach meczu udało się to drużynie z Wilczyna.

Tulisia Tuliszków wystąpiła w następującym składzie:

Dawid Zajdel - Przemek Szurdyga, Irek Wróblewski, Szymon Łuczak, Robert Czekalski - Damian Gepert, Miłosz Oblizajek (Kpt.), Tomasz Zając, Kacper Zawisła, Szymon Matuszak, Michał Operacz.

Zawodnicy rezerwowi: Dominik Górski, Kamil Gibasiewicz. Dominik Piaszczyk oraz Czekalski Rysiu.

Trener : Mateusz Zajdel

Kierownik drużyny : Adrian Stolarek

A już w najbliższy weekend, 25 kwietnia w Sobotę, na stadionie w Tuliszkowie o godzinie 16:00 Juniorzy Tulisii zmierzą się w kolejnym meczu z drużyną GKS Rzgów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW NA TO SPOTKANIE!