Juniorzy wygrywają 6:0 w Dobrej !!

W niedzielę 16 października Juniorzy Starsi Tulisii Tuliszków prowadzeni przez trenera Stanisława Mikołajczyka rozegrali mecz przeciwko drużynie Wicher Dobra. Mecz był jednostronnym widowiskiem, nasz zespół pokazał dużo rozwiązań w ofensywie, większość spotkania toczyła się na połowie przeciwnika a kontrataki rywala szybko przerywali nasi pomocnicy i obrońcy. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla naszych Juniorów.

Skład: Dawid Zajdel (Dominik Górski), Robert Czekalski, Damian Geperd, Szymon Łuczak, Przemek Szurdyga (Wiktor Bałdyga), Norbert Szymankiewicz (Kamil Gibasiewicz), Miłosz Oblizajek (Szymon Turek), Adam Pacholski (Adam Zamiatowski), Tomasz Kunicki, Seweryn Rykowski (Kacper Wachowski), Szymon Matuszak (Jakub Darul).

Bramki strzelali: x2 Szymon Matuszak, Adam Pacholski, Seweryn Rykowski, Kamil Gibasiewicz, Szymon Łuczak.

Trener: Stanisław Mikołajczyk.